floomedialogo

SOCIAL MEDIA

O NAS

FLOOMEDIA

FLOOMEDIA to firma, która powstała dzięki połączeniu pasji, kreatywności i zamiłowania do marketingu. Naszym celem jest tworzenie niepowtarzalnych i zdumiewających filmów, które będą wyróżniały się przede wszystkim oryginalnością.

Zajmujemy się nagrywaniem filmów krótkometrażowych. Cały czas staramy się rozwijać, dlatego nasze projekty są poświęcone różnorakiej i obszernej tematyce. Specjalizujemy się w nagrywaniu zarówno choreografii tanecznych, jak i filmów modowych, motywacyjnych i reklamowych. Tworzymy również wiele projektów własnych, które są związane głównie z branżą fashion.
Każdego klienta traktujemy indywidualnie i zawsze liczymy się z jego wizją tworzonego wspólnie projektu. Zawsze wkładamy dużo wysiłku w realizację zleceń, dlatego mamy grono stałych klientów, którzy z chęcią kontynuują z nami współpracę.

Dlaczego FLOOMEDIA?
Jesteśmy pasjonatami, którzy bawią się tym co robią, a praca z ludźmi to coś, co dodaje nam energii. Na każdym etapie współpracy staramy się wspierać naszych klientów i pokazać im świeże spojrzenie na tworzony przez nas projekt.

ŁATWA WSPÓŁPRACA

Na każdym etapie współpracy staramy się wspierać naszych klientów i pokazać im świeże spojrzenie na tworzony przez nas projekt.

PRZYSPIESZAMY, DOŚWIADCZAMY

Mamy na swoim koncie wiele produkcji, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem (między innymi w mediach społecznościowych).

PROFESJONALIZM

Zawsze wykonujemy swoją pracę na najwyższym poziomie.

ZADOWOLENIE KLIENTA

Stawiamy na zadowolenie klienta, oryginalność projektów oraz świetną jakość nagranych i następnie zmontowanych filmów.

STAŁY KONTAKT

Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, a jego uwagi traktujemy bardzo poważnie.

SCENARIUSZ

Jeżeli klient nie ma pomysłu na film, możemy napisać dla niego scenariusz, oraz podpowiedzieć i wyrazić spostrzeżenia przy realizowaniu materiału jak i jego montażu.

* * *

Staramy się być ekipą, w której każdy z nas wie, jakie posiada obowiązki. Dzięki temu nasza firma działa na najwyższych obrotach. To co robimy, robimy z ogromnym zaangażowaniem, dokładając wszelkich starań, by w jak najwyższym stopniu zadowolić naszych klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę wszelkie pomysły i sugestie. Zapewniamy szeroki wachlarz usług – napisanie scenariusza, przygotowanie planu zdjęciowego, reżyserię i montaż. Poza tym, działamy na terenie całej Polski i nie boimy się wyzwań! Gwarantujemy również krótki termin realizacji projektu.